Vette trä
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VETTE, trä, omkring 1900-talets första hälft, förstäkning i järn vid undersida, polykromt bemålad, längd ca 32 cm
Skador: Krackelerad färg, slitage
Åldersrelaterat slitage, sprickor och krackelerad färg
699566
2019-11-11