Vette trä

Vette trä
Vette trä
Vette trä
Vette trä
Vette trä
Vette trä
Vette trä
Vette trä
Vette trä
Vette trä

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VETTE, trä, omkring 1900-talets första hälft, förstäkning i järn vid undersida, polykromt bemålad, längd ca 32 cm
Skador: Krackelerad färg, slitage

Åldersrelaterat slitage, sprickor och krackelerad färg

699566

2019-11-11