William Sweetlove skulptur
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SWEETLOVE, William (Belgien, född 1949): "Small cloned Penguin with water bottle", signerad och numrerad 44/300, silversprayfärgad plast (recycled plastic), höjd ca 40 cm.
Sedvanligt ytslitage.
699569
2019-11-15