William Sweetlove skulptur

William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SWEETLOVE, William (Belgien, född 1949): "Small cloned Penguin with water bottle", signerad och numrerad 44/300, silversprayfärgad plast (recycled plastic), höjd ca 40 cm.

Sedvanligt ytslitage.

699569

2019-11-15