Takplafond 1930t*-al

Takplafond 1930t*-al
Takplafond 1930t*-al
Takplafond 1930t*-al
Takplafond 1930t*-al
Takplafond 1930t*-al
Takplafond 1930t*-al

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKPLAFOND, 1900-talets andra kvartal, delvis frostat glas med dekor av stiliserade blomster, elektrifierad med 2 ljuskällor, diameter ca 60, höjd ca 31 cm

Smärre nagg

699573

2019-11-07