Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
TORSTEN JURELL, kolorerad litografi, komposition, signerad och numrerad 2/12, bär dedikation, bladstorlek ca 27 x 21 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
699578
2019-11-15