Torsten Jurell, litografi

Torsten Jurell, litografi
Torsten Jurell, litografi

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

TORSTEN JURELL, kolorerad litografi, komposition, signerad och numrerad 2/12, bär dedikation, bladstorlek ca 27 x 21 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

699578

2019-11-15