Torsten Jurell

Torsten Jurell
Torsten Jurell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN JURELL (Född 1951), "Margarita i NYC", färglitografi, signerad, HC, med dediaktion, bladstorlek ca 43,5 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

699581

2019-11-15