Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TORSTEN JURELL, 2 st, litografier, kompositioner, signerade och numrerade 21/100 respektive 24/100, bladstorlek 24,5 x 17,5 cm.
Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.
699582
2019-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här