Torsten Jurell litografier

Torsten Jurell litografier
Torsten Jurell litografier
Torsten Jurell litografier
Torsten Jurell litografier
Torsten Jurell litografier
Torsten Jurell litografier

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

TORSTEN JURELL, 2 st, litografier, kompositioner, signerade och numrerade 21/100 respektive 24/100, bladstorlek 24,5 x 17,5 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

699582

2019-11-15