Carl Fredrik Reuterswärd
2019-11-15
699586
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD: "Non-Violence", litografi, signerad, numrerad 69/75, bär dedikation, bladstorlek 28 x 38 cm.
Ej examinerad ur ram.