Curt Fors

Curt Fors
Curt Fors
Curt Fors
Curt Fors

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT FORS: "Blå målningen", olja på duk, stämpelsignerad och daterad 1994 á tergo, 34 x 26 cm.

Sedvanligt ytslitage.

699588

2019-11-15