Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CURT FORS: "Blå målningen", olja på duk, stämpelsignerad och daterad 1994 á tergo, 34 x 26 cm.
Sedvanligt ytslitage.
699588
2019-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här