Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
SALTKAR i form av man och kvinna, porslin, 1-par, tidigt 1900-tal, polykromt bemålade, monogramsignerade samt daterade undertill GH 1915, höjd ca 12 cm
litet avslag vid rosen i hand
699597
2019-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här