Rolf Hansson färglitografi

Rolf Hansson färglitografi
Rolf Hansson färglitografi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLF HANSSON (Född 1953), komposition med trappa, färglitografi, signerad och numrerad 7/35, bladstorlek ca 105 x 75 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

699604

2019-11-15