Non violence´ / ´Fly fre for peace
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, efter, - CAROLINA GYNNING, "Non violence" / "Fly fre for peace", ur serien "Imagine a world in peace", skulptur, polyresin, numrerad 87/299, stämplad "NVP 2012 (?)", form: Reuterswärd, dekor: Gynning, längd 20 cm.
699606
2019-11-15