Skrivbord & stol engelsk stil

Skrivbord & stol engelsk stil
Skrivbord & stol engelsk stil
Skrivbord & stol engelsk stil
Skrivbord & stol engelsk stil
Skrivbord & stol engelsk stil
Skrivbord & stol engelsk stil
Skrivbord & stol engelsk stil
Skrivbord & stol engelsk stil
Skrivbord & stol engelsk stil
Skrivbord & stol engelsk stil
Skrivbord & stol engelsk stil
Skrivbord & stol engelsk stil
Skrivbord & stol engelsk stil
Skrivbord & stol engelsk stil
Skrivbord & stol engelsk stil
Skrivbord & stol engelsk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD & STOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, idegran, draghandtag i mässing, två lådhurtsar, sarg med tre lådor, skiva klädd i präglat läder, höjd ca 77, 135x76 cm, stol klädd i grönt läder, sitthöjd ca 47 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, skrivskivan med slitage i lädret, stolens läder med repor

699646

2019-11-11