Oliver Warman oljemålning

Oliver Warman oljemålning
Oliver Warman oljemålning
Oliver Warman oljemålning
Oliver Warman oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLIVER WARMAN (England 1932-2017): "Evening w France", signerad a tergo, olja på pannå, ca 25x20 cm, kuvert med biografi samt vernisageinbjudan galleri Humlan medföljer

699655

2019-11-08