Oscar Lycke oljemålning

Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR LYCKE (1877-1927): Sommarlandskap, signerad Osc Lycke, olja på pannå, ca 28x39 cm

Mindre färgbortfall i hörn

699666

2019-11-09