Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, rokokostil, mahogny, på gummerade hjul, höjd ca 65, 70x41 cm

Slitage, märken

699669

2019-11-09