Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, rokokostil, mahogny, på gummerade hjul, höjd ca 65, 70x41 cm
Slitage, märken
699669
2019-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här