Randi Bolt taklampa

Randi Bolt taklampa
Randi Bolt taklampa
Randi Bolt taklampa
Randi Bolt taklampa
Randi Bolt taklampa
Randi Bolt taklampa
Randi Bolt taklampa
Randi Bolt taklampa

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RANDI BOLT, takarmatur, stål, plexiglas, signerad samt daterad -09, höjd ca 60 cm, diam ca 70 cm

699670

2019-11-15