DUX karmstolar

DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SAM LARSSON, "Sam", karmstolar, 4 st, stomme i förkromat stålrör, djuphäftad klädsel i svart skinn, 1980/90-tal, DUX, formgivna 1974, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage, märken på skinnet

699699

2019-11-12