Fredrik Wilhelm Scholander akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIK WILHELM SCHOLANDER (1818-1881): "San Augustinos klostergård i Palermo", akvarell, signerad, ca 39x24 cm

699709

2019-11-09