Royal Copenhagen 2 st figuriner

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROYAL COPENHAGEN, 2 st, figuriner, porslin, isbjörn och katt, bottenstämpling, isbjörn med stämplad med modellnummer 320, höjd ca 9-10 cm

Slitage

699715

2019-11-11