Claes Folcker Stockholm

Claes Folcker Stockholm
Claes Folcker Stockholm

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CLAES FOLCKER (född 1940): (2) torghandel samt båtfärd, signerad Claes Folcker, 87/185, samt 129/185, färglitografi, bildmått ca 32x45 cm

699738

2019-11-09