Baldeweg akrylmålning

Baldeweg akrylmålning
Baldeweg akrylmålning
Baldeweg akrylmålning
Baldeweg akrylmålning

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BALDEWEG Juan Navarro , akryl på papper, monogramsignerad och daterad NB 81, ca 65x50 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

699743

2019-11-09