Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BALDEWEG Juan Navarro , akryl på papper, monogramsignerad och daterad NB 81, ca 65x50 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
699743
2019-11-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner