Oidentifierad konstnär landskap olja på plåt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskap, ett par varav den ena bär otydlig signatur, olja på plåt, vardera 15x18,5 cm
(2)

699746

2019-11-11