Johannes Olsson litografi

Johannes Olsson litografi
Johannes Olsson litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition med kon och klot, signerad samt märkt EA, (Konstnärens exemplar) bildmått ca 85x59 cm

699749

2019-11-09