Silverbestick
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAGUSKEDAR, 2 st, STRÖSKED, KOMPOTTSKED, MATSKEDAR, 2 st, BORDSSKED, UPPLÄGGNINGSGAFFEL, silver/ silver 800, delvis Tyskland, längd ca 17-28,5 cm, vikt ca 557 g
Brukslitage, smärre bucklor
699758
2019-11-09