Byrå NK mahognyfaner

Byrå NK mahognyfaner
Byrå NK mahognyfaner
Byrå NK mahognyfaner
Byrå NK mahognyfaner
Byrå NK mahognyfaner
Byrå NK mahognyfaner
Byrå NK mahognyfaner
Byrå NK mahognyfaner
Byrå NK mahognyfaner
Byrå NK mahognyfaner

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, NK-exklusiv serien, mahogny, byrå med fem lådor, detaljer i mässing, brännmärkt NK-exklusiv. 1900-talets mitt. Mått ca 42x103 höjd 82 cm.

bruksslitage, nycklar saknas

699760

2019-11-11