Bertil Vallien

Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, 2 delar, glas, flaska/vas samt glas, Boda Artist Collection, signerade "Boda Artist Col B Vallien 48015" respektive "Kosta Boda Artist coll B Vallien 98014", höjd 19,5- 26,5 cm.

Smärre slitage.

699778

2019-11-16