Bertil Vallien
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL VALLIEN, 2 delar, glas, flaska/vas samt glas, Boda Artist Collection, signerade "Boda Artist Col B Vallien 48015" respektive "Kosta Boda Artist coll B Vallien 98014", höjd 19,5- 26,5 cm.
Smärre slitage.
699778
2019-11-16