Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): "Röda stugor i vinterskrud ", signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 27,5x35,5 cm

699779

2019-11-11