Superellipsbord vitt laminat
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, bordsskiva i vitt laminat, fyra spännben av förkromat stål, etikettmärkt Fritz Hansen, höjd ca 71, 200 x 130 cm
Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall, ytslitage och nagg
699781
2019-11-11