Superellipsbord vitt laminat

Superellipsbord vitt laminat
Superellipsbord vitt laminat
Superellipsbord vitt laminat
Superellipsbord vitt laminat
Superellipsbord vitt laminat
Superellipsbord vitt laminat
Superellipsbord vitt laminat
Superellipsbord vitt laminat
Superellipsbord vitt laminat
Superellipsbord vitt laminat
Superellipsbord vitt laminat
Superellipsbord vitt laminat

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, bordsskiva i vitt laminat, fyra spännben av förkromat stål, etikettmärkt Fritz Hansen, höjd ca 71, 200 x 130 cm

Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall, ytslitage och nagg

699781

2019-11-11