Pall möjligen Ingvar Hildingsson massiv björk
Klubbat för:
7 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PALL, möjligen Ingvar Hildingsson, osignerad, massiv björk, 1900-talets andra hälft, höjd 32, diamater ca 25 cm
Kuntoraportti
Mindre slitage
699794
Päivämäärä:
2019-11-11