Pall möjligen Ingvar Hildingsson massiv björk

Klubbat för:

7 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PALL, möjligen Ingvar Hildingsson, osignerad, massiv björk, 1900-talets andra hälft, höjd 32, diamater ca 25 cm

Kuntoraportti

Mindre slitage

699794

Päivämäärä:

2019-11-11