Soffbord i ek

Soffbord i ek
Soffbord i ek
Soffbord i ek
Soffbord i ek
Soffbord i ek
Soffbord i ek
Soffbord i ek
Soffbord i ek

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD, samtida, stomme i massiv rökt och oljad ek, höjd ca 45, 120x80 cm

Smärre slitage, smärre repor

699802

2019-11-11