Klubbat för:
7 400 SEK
2 000 SEK
STIG JONZON (1913-87): Skomakargatan med Tyska KyrkanGamla stan, Stockholm, signerad och daterad Stig Jonzon 1965, olja på pannå, ca 98,5x32 cm
699803
2019-11-11