Polisbil Japan

Polisbil Japan
Polisbil Japan
Polisbil Japan
Polisbil Japan
Polisbil Japan
Polisbil Japan
Polisbil Japan
Polisbil Japan
Polisbil Japan
Polisbil Japan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POLISBIL, "Police No 3", omkring 1950-60-tal, Japan, litograferad plåt, märkt Made in Japan, Trade Mark T.N, längd ca 25 cm

Brukssliatge, sakna lampa på huv, armarna sitter löst slitage och mindre repor förekommer

699804

2019-11-11