Bertel Bertel Nordström

Bertel Bertel Nordström
Bertel Bertel Nordström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): kustmotiv, signerad och daterad Bertel Nordström -61, olja på pannå, ca 33x41 cm

699817

2019-11-12