Pappas Pärlor skulptur
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PAPPAS PÄRLOR (Johan Karlgren), "Oh Deer", signerad PP, polykrom plastskulptur i form av renhuvud i monter för upphängning, ca 40 x 40 x 29 cm
Ingår i temaauktionen "Urban Art"
Obefintligt slitage
699823
2019-11-27