Pappas Pärlor skulptur

Pappas Pärlor skulptur
Pappas Pärlor skulptur
Pappas Pärlor skulptur
Pappas Pärlor skulptur
Pappas Pärlor skulptur
Pappas Pärlor skulptur
Pappas Pärlor skulptur
Pappas Pärlor skulptur
Pappas Pärlor skulptur
Pappas Pärlor skulptur
Pappas Pärlor skulptur
Pappas Pärlor skulptur
Pappas Pärlor skulptur
Pappas Pärlor skulptur

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PAPPAS PÄRLOR (Johan Karlgren), "Oh Deer", signerad PP, polykrom plastskulptur i form av renhuvud i monter för upphängning, ca 40 x 40 x 29 cm

Ingår i temaauktionen "Urban Art"

Obefintligt slitage

699823

2019-11-27