Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1900-talets början, jugend, mörkbetsat, skuren och genombruten dekor, höjd ca 150, 65 x 38 cm

Märken, slitage

699833

2019-11-11