Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ROLAND WILHELMSSON, soffbord, 1970-tal, stomme i massiv syrabetsad furu, höjd 45 cm, skivans mått ca 140x88 cm
Bruksslitage, undertill med repor
699863
2019-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här