Ljuskrona i rokokostil

Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, rokokostil, 5 ljusarmar, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, höjd 61, diameter 45 cm

Slitage

699883

2019-11-11