Vitrinskåp i chippendale-stil
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
VITRINSKÅP, chippendale-stil, England, 1900-talets första hälft, stomme i mahogny. skuren dekor, pardörrar med spröjsad dekor med bakomliggande hyllplan, fotavslutningar i form av claw and ball. höjd ca 130, 38x122 cm
Bruksslitage
699897
2019-11-12