Rune Söderqvist olja på duk

Rune Söderqvist olja på duk
Rune Söderqvist olja på duk
Rune Söderqvist olja på duk
Rune Söderqvist olja på duk
Rune Söderqvist olja på duk
Rune Söderqvist olja på duk

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUNE SÖDERQVIST (1935-2014): Geometrisk komposition, färgskala vit, svart, blå samt grå, signerad Rune Söderqvist, olja på duk, dukens mått ca 116x91 cm

Smärre slitage

699902

2019-11-12