Poudreuse
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POUDREUSE, sengustavainsk, 1800-talets början, fanerad med mahogny, med tre blindlådor, överdel med inredning och spegel, skrivskiva dekor av pärlstav, fotavslut med mässingshylsor, höjd 75, 79x42 cm, nyckel finns
Slitage, märken, spirckor
699904
2019-11-12