Lars Andersson oljemålning
Closed
2019-11-12
699908
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
LARS ANDERSSON (1957-2011): Komposition med grävande män, monogramsignerad á tergo LA samt. daterad -94, olja på duk, ca 110x130 cm