Lars Andersson oljemålning

Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS ANDERSSON (1957-2011): Komposition med grävande män, monogramsignerad á tergo LA samt. daterad -94, olja på duk, ca 110x130 cm

699908

2019-11-12