Josef Frank golvlampa
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JOSEF FRANK, "Spirallampan", golvlampa, Svenskt Tenn, modell 1838 formgiven 1934, blankpolerad mässing med böjbar arm,
Kuntoraportti
Repor, mindre bucklor
699925
Päivämäärä:
2019-11-12