Josef Frank golvlampa

Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

JOSEF FRANK, "Spirallampan", golvlampa, Svenskt Tenn, modell 1838 formgiven 1934, blankpolerad mässing med böjbar arm,

Kuntoraportti

Repor, mindre bucklor

699925

Päivämäärä:

2019-11-12