Kista Kina 1900-tal

Kista Kina 1900-tal
Kista Kina 1900-tal
Kista Kina 1900-tal
Kista Kina 1900-tal
Kista Kina 1900-tal
Kista Kina 1900-tal
Kista Kina 1900-tal
Kista Kina 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTA, Kina, 1900-tal, rödlackerat läder, järnbeslag, höjd 29, 72x48 cm

Slitage

699932

2019-11-12