Kista Kina 1900-tal
Valmis
2019-11-12
699932
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KISTA, Kina, 1900-tal, rödlackerat läder, järnbeslag, höjd 29, 72x48 cm
Slitage