Torso Alf Ekberg
Valmis
2019-11-11
699961
| Korkein tarjous | 5 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
ALF EKBERG (född 1945): Dubbel torso, signerad Alf Ekberg, numrerad 12/100, brons på stensockel, höjd ca 30 cm